facebook google plus twitter SKYPE ICQ MSN GSM email email

1 2 3 4 5 6 7 8

odrážka LOGOodstatické či dynamické webové stránky

Zajistíme pro Vás marketingově propracované web stránky, které na první pohled zaujmou a přilákají Vám klienty. Připravíme Vám grafický návrh struktury stránek ve skicách, samozřejmně na základě konzultace mezi námi a Vámi. Po odsouhlasení struktury stránek připravíme design hlavní stránky webové prezentace v digitální podobě. A nadále postupnými kroky, prezentacemi, návrhy, připomínkami se společně dostaneme až k tíženému cíly, tedy předání webové prezentace na CD.

odrážka LOGOodredesign webu

Rádi Vám navrhneme i redesign Vašich stránek do moderní podoby, aktuálního směru ve světě nebo dle Vašich požadavků. Stačí když nás kontaktujete, společně se setkáme, vyslechneme si všechny Vaše požadavky, a na základě těchto informací pro Vás zpracujeme novou webovou prezentaci. Zachováme stejný postup jako bychom pro Vás vytvářeli nové stránky.

odrážka LOGOodweb grafika

Ke každé stránce patří kvalitní grafika. Pokud nechcete měnit celé stránky, můžeme pro Vás zajistit jenom úpravu grafiky, nebo pro Vás vytvoříme bannery či jinou webovou grafiku.

odrážka LOGOodregistrace domén

Pokud pro Vás zajišťujeme vytvoření webové prezentace, zajistíme Vám i registraci domény. Ať už .cz .eu .com .info nebo jakoukoliv jinou možnou.

odrážka LOGOodzprovoznění webhostingu

To samé platí i pro webhosting. Doporučíme Vám nejoptimálnější variantu, zajistíme zprovoznění a umístění webové prezentace na tento webhosting.

odrážka LOGOodspráva webové prezentace

Budete častěji měnit obsah webových stránek? Chcete aby se stránky nadále vyvíjely? Nabízíme Vám službu správa webové prezentace, kdy za měsíční paušál pro Vás budeme vše udržovat aktuální dle Vašich požadavků.

odrážka LOGOodaktualizace webu

Nebudete častěji měnit obsah webových stránek? Ale sem tam budete chtít vložit nějakou změnu? Proto Vám nabízíme službu aktualizace webu, kdy za jednorázový poplatek dle cenové nabídky pro Vás zajistíme úpravu.